Taal
Nederlands
Account
Inloggen

Dancin' Divas

Dancin' Divas

Platforms

Windows

Release

27 nov 2025

Ontwikkelaar

MrPr1993

Huidige prijs

€ 9,61
Wacht op korting
Naar favorieten
Verberg

Waar te koop

Om Dancin' Divas te kopen, selecteer je de aanbieding die bij je past uit de lijst. Klik erop, waarna je naar de website van de winkel wordt gebracht waar je Dancin' Divas kunt kopen.

Prijs

Beste prijs nu: € 9,61
Beste korting nu: 35%
Beste prijs ooit: € 9,61
Meer over de prijs

Talen

Engels

Systeemvereisten

Windows

Minimum:Besturingssysteem *: Windows 7+
Processor: 1.2ghz
Geheugen: 4 GB RAM
Grafische kaart: 512 mb Video Memory
Opslagruimte: 500 MB beschikbare ruimte
Geluidskaart: AMD High Definition

Dancin' Divas kopen

Volgens COST.games kan Dancin' Divas gekocht worden in 2 verschillende winkels: Steam, GOG.
Op dit moment is de meest aantrekkelijke prijs bij Steam (€ 9,61).
De laagste prijs ooit voor Dancin' Divas is € 9,61.

Korting op Dancin' Divas

Als de huidige prijs of korting op Dancin' Divas niets voor jou is, klik dan op de knop "wacht op korting" en wij laten het je weten wanneer de prijs daalt.

Dancin' Divas recensie

Op Steam gaf 92% van de 54 spelers een positieve beoordeling.
De GOG shop heeft 2 speler reviews met een gemiddelde score van 3.